Наразі набір на курс закритий, бажаєте записатися у лист очікування? Ми повідомимо вам про початок нового набору.

Fashion ілюстрація

1980 грн

по 90хв
скоро...
8 уроків

Ласкаво просимо на курс «Fashion ілюстрація»! Цей курс призначений для творчих дітей віком від 10 до 16 років, які цікавляться мистецтвом модної ілюстрації. Під час курсу ви отримаєте можливість розкрити свій творчий потенціал та навчитися створювати стильні образи за допомогою малюнка.  

Кожен урок буде присвячений різним аспектам модної ілюстрації, і ви будете вивчати різні техніки та матеріали. Під керівництвом наших викладачів з досвідом, ви опануєте основи побудови фігури, відтінків шкіри, побудови обличчя, створення модного одягу та аксесуарів. 

Після завершення курсу ви зможете створювати стильні модні ілюстрації з образами, які ви самостійно придумаєте. Ви зможете втілити свої ідеї та створити колекцію з 2-3 моделей.

Програма курсу

Урок 1: Побудова фігури (основна в фас)

keyboard_arrow_down

Застосування звичайних олівців. Вивчення основних пропорцій та побудова фігури моделі. Робота з олівцями для надання об'ємності та виразності.

Урок 2: Фігура в об’ємі

keyboard_arrow_down

Основні відтінки шкіри. Використання акварелі або маркерів. Освоєння техніки створення об'ємності та тіней на фігурі моделі. Вивчення різних відтінків шкіри та їх застосування.

Урок 3: Фешн портрет з акцентом

keyboard_arrow_down

Основи побудови обличчя (в фас). Використання лайнера, чорних та сірих маркерів + кольорових акцентів. Навчання побудові обличчя моделі в фас. Робота з лайнерами та маркерами для надання деталізації та виразності обличчю. Додавання кольорових акцентів для створення вишуканих елементів.

Урок 4: Одяг

keyboard_arrow_down

Мудборд образу. Основи побудови складок. Використання маркерів, акварелі або планшета. Вивчення техніки створення одягу та складок на моделі. Розробка мудборду (колажу) для створення модного образу. Застосування різних матеріалів для малювання одягу.

Урок 5: Фігура на подіумі

keyboard_arrow_down

Повноцінний образ без моделі, мінімалістичний одяг. Використання акварелі. Робота над створенням повноцінного модного образу без моделі. Використання акварелі для надання кольору та атмосфери модної подіумної презентації.

Урок 6: Півфігура

keyboard_arrow_down

Фокус на деталі. Використання маркерів, акварелі або планшета. Вивчення техніки створення півфігури та акценту на деталі. Розробка стильних елементів одягу та аксесуарів.

Урок 7: Експресивна фігура

keyboard_arrow_down

Використання штриху та текстилю. Використання маркерів, акварелі або планшета. Освоєння експресивного малювання модної фігури з використанням штриху та текстилю. Робота з різними матеріалами для надання виразності та динамічності.

Урок 8: Портфоліо

keyboard_arrow_down

Збірка ілюстрацій в стильний портфоліо. Огляд результатів та підсумки курсу. Створення стильного та професійного портфоліо зі зробленими ілюстраціями. Огляд результатів та обговорення досягнень учасників курсу.

Матеріали для проходження курсу:

- Прості олівці, ластик, акварельні фарби, кольорові олівці (12-24 відтінків), маркери, пензлі для акварелі (один великий, один маленький), папір для акварелі (цупкий як картон), папір для маркерів (спеціальний або звичайний цупкий папір).

- Або планшет і стилус (Дитина має вміти користуватися програмою).

Зверніть увагу!

Запис відбувається з передплатою (завдатком) 50% або 100%. Бронюємо за вами місце тільки після оплати.

При оплаті 50%, друга оплата відбувається перед 4 уроком.

Роботи студентів

No items found.

Бажаєте навчатись у нас?

Залиште ваші контакти і ми з вами звʼяжемось
Дякуємо! Вашу заявку відправлено!
Ой! Під час надсилання форми сталася помилка.
Залиште свої дані

Або пишіть нам в Instagram
(Вкажіть номер, до якого прив'язано Telegram чи Viber)

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом