Онлайн малювання

4.6.2023

Сучасні технології відкривають нові можливості для навчання мистецтву, зокрема малюванню. Онлайн малювання стає все більш популярним серед дітей та молоді, і це не дарма. 

"Хамелеон" є першою онлайн школою малювання в Україні, пропонує не просто відеоуроки, а повноцінні групові онлайн заняття, які проходять у форматі зустрічей по відеозв'язку. Це дозволяє нам об'єднати митців з різних куточків світу і надати їм можливість насолоджуватися процесом малювання разом з нами. 

Незважаючи на те, що багатьом українцям довелося покинути свої рідні міста і роз'їхатися по різним країнах, ми прагнемо зберегти наші зв'язки та спільні захоплення через віртуальне навчання. Ми хочемо, щоб маленькі українці по всьому світу мали можливість відчути радість творчості. 

Онлайн малювання відкриває безліч переваг. Перш за все, учні можуть навчатися у комфортному для себе середовищі та у зручний час. Вони не обмежені географічною локацією та можуть приєднатися до наших уроків з будь-якого куточка світу. 

Крім того, онлайн малювання дозволяє учням отримувати індивідуальну увагу та зворотний зв'язок від наших досвітчених викладачів. Наші уроки проводяться в групах. На уроці вчитель розбирає роботу кожного учня та надає індивідуальні поради та рекомендації. Викладачі вміло пояснюють принципи малювання, розбирають конструкцію, композицію та роботу з кольорами, надаючи візуальні приклади та демонструючи їх на власних прикладах.  

Онлайн малювання також сприяє розвитку самостійності учнів. Вони навчаються робити свої власні рішення та виправляти помилки. Відсутність прямого втручання вчителя у роботу дозволяє дітям відчути себе художниками, виражати свою фантазію та творчість без обмежень. Ми заохочуємо їх експериментувати, використовувати різні кольори, додавати персонажів або предмети, яких немає на зразку. Це дає їм впевненість у власних здібностях та стимулює розвиток художньої індивідуальності. 

Малювання онлайн дозволяє учням взаємодіяти з викладачем та іншими учнями, обговорювати свої роботи, ділитися ідеями та  отримувати конструктивний фідбек. 

Таким чином, онлайн малювання відкриває безліч можливостей для навчання мистецтву, розвитку творчих здібностей та самовираження. Онлайн школа "Хамелеон" гордо стоїть на чолі цих інновацій, надаючи учням усе необхідне для їх творчого розвитку та навчання мистецтву.

У нашій школі малювання ви знайдете відмінну команду викладачів, які не лише досвідчені в своїй галузі, але й постійно вдосконалюють свої навички та слідкують за останніми трендами мистецтва. Ми прагнемо забезпечити учням найкращі умови для розвитку та навчання, надаючи їм доступ до новітніх інструментів та технологій малювання. 

Наша мета полягає в тому, щоб навчання мистецтву стало захоплюючим та доступним для кожного, незалежно від їхнього місцезнаходження. Ми віримо в силу мистецтва та його вплив на розвиток особистості, тому робимо все можливе, щоб наші учні отримували найкращі навички та задоволення від процесу малювання.

Мистецтво має величезний потенціал і може змінювати світ, і ми готові поділитися цим досвідом та навчати молоде покоління українських художників.

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість працювати з вами і втілити ваші художні мрії у реальність. Разом ми можемо творити чудове і незабутнє мистецтво!

Залиште свої дані

Або пишіть нам в Instagram
(Вкажіть номер, до якого прив'язано Telegram чи Viber)

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом